بهترین اجرا کننده رنگ ترافیکی در تهران | 09121488570

بهترین اجرا کننده رنگ ترافیکی در تهران | 09121488570

19 دی 1399 4

بهترین اجرا کننده رنگ ترافیکی در تهران | 09121488570

تیم مدیریتی

اجرای رنگ ترافیکی در تهران

از علائم راهنمایی رانندگی در خیابان‌ها و جاده‌ها برای راهنمایی و اطلاع رسانی به راننده و عابر پیاده استفاده می‌شود. علامت‌ها استاندارد سازی شده و یکنواخت هستند تا از اشتباه و سردرگمی افراد جلوگیری شود.

کارخانه‌ی رنگ جمیل یکی از بهترین اجرا کننده‌های رنگ ترافیکی در تمام ایران می باشد. برای اجرای رنگ ترافیکی می‌توانید با شماره‌های 021-91013752  -  09121488570 تماس بگیرید.

این علائم برای رساندن اطلاعات مختلف مانند مسیریابی، ایمن سازی و غیره استفاده می‌شود. یکی از اهداف اجرای رنگ ترافیکی مرتب حرکت کردن وسایل نقلیه و عابر پیاده است.

خطوط سفید جاده‌ها را خطوط مکانیکی-غیر مکانیکی یا موقتی می‌نامند. خطوط سفید مسیرهایی که در یک راستا هستند را از هم جدا می‌کنند.

خطوط زرد ترافیکی مسیر‌هایی که مخالف هم حرکت می‌کنند را از هم جدا می‌کند. راننده باید سمت راست خطوط زرد حرکت کند.

قیمت اجرای رنگ ترافیکی در تهران| رنگ جمیل 

اجرای رنگ ترافیکی برای رسم خطوط و علائم معمولا از دستگاه‌ها و تجهیزات علامت گذاری صورت می‌گیرد.

عمده ترین فعالیت شرکت هومن شیمی فام، اجرای رنگ ترافیکی در سطح شهر و جاده‌ها در کشور است.

خط کشی‌ها و علامت‌های خیابان متناسب با موقعیت، سرعت و عملکرد عابر پیاده است. خط‌های جدا کننده برای معین کردن محل خطرساز یا نزدیک شدن به خطر استفاده می‌شود.

انواع خط کشی‌‌ها مانند خط کشی محوری، خط کشی خطوط عرضی، رسم علائم ترافیکی، رسم خط پارک ماشین، ایستگاه‌های تاکسی و اتوبوس و رسم هاشور و سطوح خاص را شرکت هومن شیمی فام با بیش از ده سال تجربه انجام می‌دهد.

بیشتر بخوانید>>>>        رنگ ترافیکی چیست؟

خط کشی محورهای طولانی و ناپیوسته (جداکننده)

خط کشی این محورها بسیار حائز اهمیت است زیرا یکی از اصلی ترین عامل بی‌خطر کردن مسیر و ایمن سازی جاده است. شرکت هومن شیمی فام در پروژه‌های خط کشی محوری با شهرداری و اداره کل راه و ترابری کشور همکاری داشته است و خدمات زیادی ارائه داده است.

با رنگ آمیزی زیبا به خیابان‌هایتان انرژی بخشید

خط کشی و اجرا رنگ ترافیکی سرد

برای رسم علائم ترافیکی و خط کشی خیابان‌ها می‌توان از رنگ ترافیکی سرد (رنگ تک جزئی) استفاده کرد.

حین اجرا رنگ ترافیکی با توجه به خواسته کارفرما پروژه می‌توان از دانه‌های شیشه‌ای به کار برد. از رنگ ترافیکی سرد به عنوان خط کشی محور در خارج از شهر استفاده می‌شود. وقتی برای خط کشی محور استفاده می‌شود، با ضخامت استاندارد اجرا می‌شود تا ماندگاری بهتری داشته باشد.

طریقه اجرای رنگ ترافیکی در تهران| رنگ جمیل

خط کشی و اجرا رنگ ترافیکی گرم در تهران

با اجرا رنگ ترافیکی گرم با توجه به روش اجرا و ضخامت رنگ، طول عمر متفاوتی دارد. هنگام اجرای رنگ ترافیکی گرم می‌توانید از دانه‌های شفاف استفاده کنید.

دوام رنگ گرم با اجرا روش اسپری و ضخامت رنگ هزارو پانصد میکرون باشد، یک سال و شش ماه می‌باشد.

اجرای رنگ گرم با روش اکستروژن و ضخامت شش هزار میکرون، ماندگاری سه سال دارد. در روش اسکرید و ضخامت سه هزار میکرون، دوام رنگ ترافیکی سه سال است.

خط کشی و اجرا رنگ ترافیکی دو جزئی

ویژگی که باعث تفاوت این رنگ با دیگر رنگ‌ها می‌شود این است که می‌توان بعد از اجرا لاک ضد جرم روی خط کشی‌ها زده شود که باعث افزایش طول عمر رنگ ترافیکی می‌شود.

هنگام اجرا رنگ ترافیکی دو جزئی می‌توانید از دانه‌های شفاف استفاده کنید. اجرای رنگ دو جزئی با روش اسکرید و ضخامت سه هزار میکرون، دوام و ماندگاری سه ساله دارد.

ماندگاری رنگ ترافیکی دو جزئی با اجرا روش اسپری و ضخامت رنگ دو هزار میکرون، یک سال و شش ماه است.

شماره برای اجرای رنگ ترافیکی در تهران| رنگ جمیل

نکات ایمنی اجرای رنگ ترافیکی

حین اجرا رنگ ترافیکی گازهایی پخش می‌شود که بهتر است شما آن گاز را تنفس نکنید. اگر در محیط بسته رنگ کاری انجام می‌شود مانند پارکینگ‌ها حتما به فکر تهویه هوا محیط باشید.

استفاده از وسایل ایمنی مانند کلاه، دستکش، ماسک و غیره برای انجام کار لازم است.

خلاصه کلام

اجرای رنگ ترافیکی از 4 روش انجام می‌شود. روش دستی، روش اسپری، روش اسکرید و روش اکستروژن می‌باشند. هر کدام از این روش‌ها ویژگی و کاربرد خاص خود را دارند.

روش دستی یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها است که با غلطک و کاردک صورت می‌گیرد. اما دیگر روش ها با تجهیزات و ماشین آلات خاص کار رسم خطوط و خط کشی را انجام می‌دهند.

کارخانه‌ی رنگ جمیل یکی از بهترین اجرا کننده‌های رنگ ترافیکی در تمام ایران می‌باشد. برای اجرای رنگ ترافیکی می‌توانید با شماره‌های 021-91013752  -  09121488570 تماس بگیرید.

 

 

دیدگاه شما درباره این مطلب
امید در تاریخ 1399/11/29

چه خوب و ساده اجرا رنگ ترافیکی رو گفتید. عااااالی

میترا الفتی در تاریخ 1399/11/26

متن مفیدی در باره اجرا رنگ ترافیکی نوشتید. خسته نباشید

حمیدرضا در تاریخ 1399/11/20

نکته‌های خوب و کاربردی راجب اجرای رنگ ترافیکی گفتید.

امیر در تاریخ 1399/10/28

تشکر از تیم خوب جمیل بابن اجرای رنگ ترافیکی عالی که برامون داشتن